Web edukia bistaratu

Udal telefonoak

Udal lansaila Telefonoa E-mail
Ataria – Herritarren Arreta Zerbitzua 943300830 - 943300828(fax) ataria@andoain.eus
Alkatetza 943300829 alkatetza@andoain.eus
Udaltzaintza 943300819 udadmin@andoain.eus
Zerbitzuak 943300233 zerbitzuak@andoain.eus
Hirigintza, Obra, Ingurumen eta Landagunea 943300825 hirigintza@andoain.eus
Kontuhartzailea eta Errentak 943300826 kontuhartzailetza@andoain.eus - errentak@andoain.eus
Diruzaintza eta Zergabilketa 943300827 diruzaintza@andoain.eus - zergabilketa@andoain.eus
Hezkuntza eta Kultura - Bastero Kulturgunea 943303540 - 943593776 kultura@andoain.eus
Euskara Zerbitzua 943300831 euskarazerbitzua@andoain.eus
Gizarte Zerbitzuak - Anbrosia Olabide 943304343 - 943304222(fax) gizarte-zerbitzuak@andoain.eus
KIUB - Kontsumitzaileen Bulegoa 943304343 kiub-omic@andoain.eus
Sustapen ekonomikoa, Enplegua eta Gazteria 94330304221 - 943304223(fax) enplegua@andoain.eus
Idazkaritza Orokorra 943300830 - 327 eta 328 luzapenak idazkaritza@andoain.eus
Udal Artxiboa 943300830 - 344 eta 347 luzapenak artxiboa@andoain.eus
Langileria, Antokakuntza eta Barne Eraentza 943300830 - 346 eta 358 luzapenak pertsonala@andoain.eus
Allurralde Kiroldegia 943300147 allurralde@andoain.eus
Galardi Haur Eskola 943300655 galardi@andoain.eus
Udal Liburutegia 943300615 liburuzaina@andoain.eus
Done Joan Bataiatzailea Zaharren Egoitza 943593935 resbautista@andoain.eus
LHI – Lanbide Hastapenerako Ikastegia 943300816 cip-lhi@andoain.eus
Gazte Lokala 943300746 andoain@gaztelokala.com
Udal Ludoteka 943300208 kultura@andoain.eus
Kale Hezitzailea 943592959 andoain@hezizerb.net
Turismo informazioa 943590409 infoturismo@andoain.eus
Leitzaran Bisitarien Etxea 943300929 infoturismo@andoain.eus
KZ gunea 943579334 andoain@kzgunea.net
Bake epaitegia 943300820